Początek

Utwory

Wywiad

Galeria

Bzdety

Płyta

Kaseta

Zamów

Linki(2kB)

Dusza i Mercik, znani z takich legendarnych formacji jak Śmierć Kliniczna i RAP, zaskoczyli wszystkich wydając w zeszłym roku akustyczną płytę "Pies od Luizy". Duet koncertuje bardzo rzadko, dlatego tym ciekawsze jest ich nowe wydawnictwo. "Dusza i Mercik na Winter Reggae 2002" to zapis koncertu, który odbył się w grudniu zeszłego roku w gliwickim klubie "Bravo". bez studfujnych dokładek, picu i kitu. Żywa, jak najbardziej żywa muzyka. Grających na gitarach Duszę i Mercika wspiera akustyczna sekcja rytmiczna - Grzesiek Gutowski (dr) i Marek Różycki (b). Na kasecie oprócz własnych kompozycji i utworów RAP czy Śmierci Klinicznej znalazły się akustyczne wersje utworów Marleya i The Police. Właściwie nie wersje, lecz interpretacje.Kasetę można nabyć na stronie www.duszamercik.com.pl i w innych niezależnych dystrybutorniach.
STRONA A
MESSAGE IN A BOTTLE (Swing); I STAND (Sierakowska, Zawadzki, Chełstowski, Mercik); FOLLOW THE SUN (Sierakowska, Chełstowski, Mercik); ŻOŁNIERZU (Czapelski, Dusza, Jaczyczko, Mercik, Kurdzie); O KLONOWANIU CO SZCZEŚCIE PRZYNOSI (Dusza)STRONA B
O DZIEWCZYNIE CO MÓWIŁA BARDZO BRZYDKO (Mercik); POSITIVE VIBRATION (Ford, Marley); JAMMING (Marley); NO WOMAN, NO CRY (Ford, Marley)